Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
5.012,26 TL + 98,66 TL Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 5022.26 WD Black SN770 2TB NVMe 5150MB Okuma / 4850MB Yazma M.2 SSD 5.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5850.00 WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 TB 5150/4850 MB/S PCIe Gen4 M.2 NVMe SSDSatıcı: Teknobiyotik
6.421,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 6421.05 2TB WD BLACK SN750 M.2 WDS200T3X0E 5150/4850MB/s SSDSatıcı: Teknobiyotik
6.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 6459.00 WD Wd 2tb Black Sn770 M.2 Nvm 5150/4850 Wds200t3x0eSatıcı: Teknobiyotik
6.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 6639.00 WD 2tb Wd Black SN750 M.2 WDS200T3X0E 5150/4850MB/S SSDSatıcı: Teknobiyotik | 3 yorum
6.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 6939.00 Wd Black™ M.2 2tb Pcıe Gen4Satıcı: Bypazar
9.183,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 9183.00