Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Western Digital Black Sn850 Wds500g1x0e Pcı-Express 4.0 500 Gb M.2 Ssd Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Promo
7.608,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 7608.30
Western Digital Black SN850 WDS500G1X0E PCI-Express 4.0 500 GB M.2 SSD Satıcı: ChipShop
9.319,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 9319.16
Wd Black Sn850 Nvme M.2 Ssd 500 Gb, S500G1X0E Satıcı: EnSonu
9.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 9399.06
Wd Sn850 500GB M2 7000-4100 SSD
Satıcı: EnSonu | 1 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 9999.00
Wd Black Sn850 500GB PCIe 4.0 NVMe SSD
Satıcı: koçlar grup ticaret | 2 yorum
41.422,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 41422.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ