Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Black 2tb SN850P 7300MB/S-6600MB/SPLAYSTATION 5 Uyumlu Pcıe Gen4 X4 M.2 Nvme SSD - WDBBYV0020BNC-WRSN
Satıcı: İnfostar | 9 yorum
24.086,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 24086.07
WD_BLACK 2TB SN850P NVMe M.2 SSD PS5 Konsolları için Resmi Lisanslı Depolama Genişletmesi, 7.300MB/s'ye kadar, soğutucu ile - WDBBYV0020BNC-WRSN (Türkiye Garantili) Satıcı: Nethouse
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 26009
Western Digital Black 2 TB SSD - G Satıcı: Nethouse
29.699,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 29699.01
Wd Black 2Tb Sn850p 7300Mb/S-6600Mb/S Ps5 Konsolları İçin Resmi Lisanslı Soğutuculu Nvme M.2 Ssd Wdbbyv0020bnc-Wrsn
Satıcı: NetHouse
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 29999.00
WD Ps5 Game Drive 2TB SN850P Ps5 Ssd Hdd M.2 Gen4 Black Satıcı: Nethouse
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 29999.00
SN850P 2TB 7300MB/S-6600MB/SPLAYSTATION 5 Uyumlu PCIe Gen4 x4 M.2 Nvme SSD-WDBBYV0020BNC-WRSN
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
51 dk önce
6 30009
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM