Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DTSTeknoloji
1.384,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 1384.99 WD Blue WD10EZEX 3.5" 1 TB 7200 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: Lifebilgisayar
1.391,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 1391.11 WD Blue WD10EZEX 3.5" 1 TB 7200 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji
1.392,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 1392.00 WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX)Satıcı: Hepsiburada | 1484 yorum
1.399,00 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 1399.00 WD 1tb Wd Blue Sata6 7200RPM 64MB WD10EZEXSatıcı: akelgüvenlik | 1 yorum
1.450,00 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 1450.00 WD WD10EZEX 3.5-Inch 1TB SATAIII Sabit Hard Disk - Siyah - WD10EZEXSatıcı: ZOOMTECHNOLOGY
1.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 1800.00 WD Blue WD10EZEX 1TB 64MB 7200RPM 3.5″ SATA 3.0 Harddisk 1.810,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 1810.42 WD 1tb Wd Blue Sata6 7200RPM 64MB WD10EZEXSatıcı: ALHAMENT
1.859,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1859.07 WD Blue 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPM69 yorum
1.870,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 1870.00 Wd 1Tb Blue Sata 3.0 7200Rpm 64Mb 3.5 Dahili Disk Wd10ezex 1.927,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 1927.13 WD 1TB Blue 64MB 7200rpm (WD10EZEX) Harddisk 1.961,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
11 1971 WD 1TB 3.5'' 7200RPM 64MB SATA3 PC HARDDİSK BLUE WD10EZEXSatıcı: onlinealisverisyap
2.020,30 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 2030.3