Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: yildizbilgisayar
490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 490.00 WD Blue WD5000LPCX 500 GB 5400 Rpm 16 MB Sabit DiskSatıcı: KoyuncuBilgisayar | 7 yorum
580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 580.00 WD Blue WD5000LPCX 2.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 599.90 Wd Blue Wd5000lpcx 500 Gb 5400 Rpm 16 Mb Notebook Hdd 613,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 613.80 WD Blue 500GB 5400RPM Sata3 16Mb Cache 2.5" Sabit Disk (WD5000LPCX)Satıcı: EPROM TEKNOLOJI | 54 yorum
949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 949.00 WD 2.5" 500 Gb Blue Wd5000lpcx Sata 3.0 5400 Rpm Hard DiskSatıcı: magicteknoloji
1.534,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 1534.08 WD Western Digital WD5000LPCX - Blue Mobile 500GB SATA (WD5000LPCX)Satıcı: Nepal Bilişim
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 1599.00 WD 500gb Blue 2,5" 32mb 5400rpm Wd5000lpcx Uyumlu Notebook HarddiskSatıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
8 1599.00 WD Blue WD5000LPCX 2.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic
1.827,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
9 1827.63 WD Wd5000Lpcx Blue 500 GB 16 MB Sata 3.0 5400 RPM 2.5" HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
1.857,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 1857.87