Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: markos | 119 yorum
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1500.00 Wd Blue Sa510 3D Nand Ssd 2.5 500Gb Wds500g3b0aSatıcı: vebingo
1.711,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 1711.71 WD Blue SA510 3D NAND SSD 2.5 500GB WDS500G3B0ASatıcı: vebingo
1.693,51 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1703.51 WD Blue SA510 3D NAND SSD 2.5 500GB WDS500G3B0ASatıcı: berkinatolyesi | 18 yorum
1.754,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 1754.20 WD Blue 500GB SA510 3D NAND SSD 2.5 560/510MBs WDS500G3B0ASatıcı: vebingo
1.754,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 1764.9 WD Blue SA510 WDS500G3B0A 2.5" 500 GB SATA 3 SSDSatıcı: vebingo
1.770,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 1770.48 WD Blue S500G3B0A 2.5 İnç 500 GB Sata 510 MB/s 560 MB/s SSDSatıcı: vebingo
1.785,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 1785.34 WD Blue SA510 WDS500G3B0A 2.5" 500 GB SATA 3 SSDSatıcı: berkinatolyesi
1.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 1790.00 WD Blue S500G3B0A 2.5 İnç 500 GB Sata 510 MB/s 560 MB/s SSDSatıcı: berkinatolyesi
1.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 1790.00 WD Blue SA510 SATA SSD 500 GB 2,5 inç (560 MB/s'ye kadar okuma, 510 MB/s'ye kadar yazma, PC/dizüstü bilgisayar için yükseltme, Dropbox Professional, Western Digital SSD Dashboard)Satıcı: Amazon.com.tr
1.797,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 1797.92 Wd Blue Ssd 500Gb 3D Nand 2.5 7Mm Wds500g3b0aSatıcı: 2tbilgisayar
1.862,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 1862.85 WD Blue 500GB SA510 3D NAND SSD 2.5 560/510MBs Sata 3Satıcı: 2tbilgisayar
2.012,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 2012.40 Wd Blue™ 2.5’’ 500 GB SataSatıcı: haveForce
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 2199.00 WD BLUE SA510 500 GB SATA3 SSD 560/510 (WDS500G3B0A)Satıcı: CBN DIŞ TİCARET SANAYİ
2.618,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 2618.00