Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
460 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
770 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

WD Blue SN5000 SSD (500 GB) Fiyatları

Wd Blue 500GB SN5000 WDS500G4B0E Pcıe 5000MB/S Gen4 X4 Nvme 2280 M.2 SSD

Satıcı: notebookyedekparca | 11 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5799.00
Wd Blue SN5000 WDS500G4B0E 500 GB Pcıe Gen4 X4 M.2 SSD

Satıcı: TeknoMerkez

5.706,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5706.99
Wd Blue SN5000 WDS500G4B0E 500 GB Pcıe Gen4 X4 M.2 SSD

Satıcı: unitech

6.147,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6147.35
WD 500GB BLUE SN5000 WDS500G4B0E 5000-4000MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

6.279,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 6279.53
Wd 500Gb Blue Sn5000 Wds500g4b0e 5000-4000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

6.339,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6339.30
Wd 500Gb Blue Sn5000 Wds500g4b0e 5000-4000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.421,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6421.30
WD BLUE 500GB SN5000 WDS500G4B0E PCIe 5000MB/s Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

6.555,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6555.50
WD BLUE 500GB SN5000 WDS500G4B0E PCIe 5000MB/s Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: Teknoteg

6.883,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 6883.23
WD BLUE 500GB SN5000 WDS500G4B0E PCIe 5000MB/s Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

6.977,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 6977.29
WESTERN DIGITAL Wd Blue Sn5000, Wds500g4b0e, 500gb, 5000/4000, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

7.362,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7362.60
WESTERN DIGITAL Wd Blue Sn5000, Wds500g4b0e, 500gb, 5000/4000, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd

Satıcı: Teknoteg

7.580,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7580.48
WD Blue SN5000, WDS500G4B0E, 500GB, 5000/4000, Gen4, NVMe PCIe M.2 2280, SSD

Satıcı: MAESKO

9.118,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 9118.19
Wd Blue SN5000, WDS500G4B0E, 500GB, 5000/4000, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, SSD - MY PASSPORT

Satıcı: MAESKO

9.747,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 9747.81

WD Blue SN5000 SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

WD Blue SN5000 SSD Ürün Ailesi

WD Blue SN5000 SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
460 K IOPS
770 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

WD Blue SN5000 SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 500 GB
• Sıralı Yazma 4000 MB/s
• Sıralı Okuma 5000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 770 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 460 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 300 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 5.7 g
• Renk Seçenekleri Mavi
• Aydınlatma Yok

WD Blue SN5000 SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.