Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DeltaBilgisayar
1.435,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 1435.20 WD 500 GB Blue SN580 WDS500G3B0E Nvme Gen4 4000MB/S 3600MB/S SSD DiskSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 45 yorum
1.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 1479.00 Wd 500GB Blue SN580 WDS500G3B0E Nvme Gen4 4000MB/S 3600MB/S SSD DiskSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 36 yorum
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 1499.00 WD Blue Sn580 500gb 4000/3600mb/s M.2 Nvme Gen4 Ssd Disk - S500g3b0eSatıcı: Betaplus
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 1499.00 WD Blue Wds500G3B0E Sn580 500 GB PCIe Gen4 X4 Okuma 4000 MB Yazma 3600 MB M.2 SSDSatıcı: Betaplus
1.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 1549.00 WD WDS500G3B0E PCIe Gen 4x4 500 GB SSDSatıcı: Betaplus
1.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 1629.00 Wd 500Gb Blue Sn580 Wds500g3b0e Pcıe Gen4 X4 Okuma 4000Mb – Yazma 3600Mb M.2 SsdSatıcı: Smallman
1.685,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 1685.09 WD 500GB Blue SN580 Gen4 Nvme M.2 SSD (Okuma 4000MB / Yazma 3600MB)7 yorum
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1699.00 WD WDS500G3B0E PCIe Gen 4x4 500 GB SSDSatıcı: pazarola
1.741,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 1741.15 WD Blue SN580 500GB 4000/3600MB/s M.2 NVMe GEN4 SSD Disk - WDS500G3B0E 1.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 1749.00 Wd Blue Sn580 Wds500g3b0e 500Gb 4000-3600Mb/S M.2 Ssd Sabit Disk 1.749,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 1749.13 WD 500 GB Blue SN580 WDS500G3B0E Nvme Gen4 4000MB/S 3600MB/S SSD DiskSatıcı: verofis
1.764,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 1764.42 WESTERN DIGITAL Wd 500Gb Blue SN580 WDS500G3B0E PCIe Gen4 x4 Okuma 4000MB - Yazma 3600MB M.2 SsdSatıcı: Maksimum Bilgisayar
1.800,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
13 1800.90 WD Blue SN580 NVMe SSD 500 GB (PCIe Gen4 x4, 4.000 MB/s'ye kadar okuma, M.2 2280, nCache 4.0 teknolojisi) maviSatıcı: Garaj Online
1.810,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
14 1810.19 WD Blue SN580, WDS500G3B0E, 500GB, 4000/3600, Gen4, NVMe PCIe M.2, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
1.901,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
15 1911.7 WD 500GB Wd Blue M.2 Nvme SN580 Gen4 WDS500G3B0E 4000/3600MB/S SSDSatıcı: İntekzo
2.048,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
16 2048.27 Western Digital 500Gb Blue Sn580 Wds500G3B0E Pcie Gen4 X4 Okuma 4000Mb – Yazma 3600Mb M.2 Ssd HarddiskSatıcı: Bilta Bilişim Teknolojileri
2.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
17 2059 WD 500GB Blue SN580 WDS500G3B0E Nvme Gen4 4000MB/S 3600MB/S SSD DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.120,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
18 2130.88 WD 500GB Blue SN580 WDS500G3B0E Nvme Gen4 4000MB/S 3600MB/S SSD DiskSatıcı: onlinealisverisyap
2.485,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 2485.69