Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: FirstTeknoloji
4.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 4750.00 Wd 6tb Blue 256MB 3.5ın Sata 6gb 5400RPM WD60EZAZ HarddiskSatıcı: Vizyon Bilgisayar
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 5999.00 WD 60ezaz 3.5'' 6tb 5400rpm Sata3 256mb BlueSatıcı: magicteknoloji
6.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 6899.99 WD 60ezaz 3.5'' 6tb 5400rpm Sata3 256mb BlueSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 1 yorum
6.950,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 6950.80 Western Digital Blue WD60EZAZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic
6.972,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 6972.62 Wd 6Tb Blue 3.5 5400Rpm 256Mb Wd60EzazSatıcı: Arslan Bilgisayar
7.574,29 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 7584.29 WD WD60EZAZ 6 TB Sata 3.0 5400RPM 256MB 3.5'' Dahili DiskSatıcı: verofis | 1 yorum
8.954,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 8954.59 Western Digital Blue WD60EZAZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: verofis
9.196,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 9196.87