Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
250 TBW

WD Green SN3000 SSD (2 TB) Fiyatları

Wd Green Sn3000 2Tb Okuma 5000Mb/S / Yazma 4200Mb/S Pcıe Gen4 Nvme Ssd-Wds200T4G0E

Satıcı: Tuval Teknoloji

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 10999.00
WD WDS200T4G0E Green SN3000 NVMe SSD 2 TB NVMe SSD

Satıcı: teknoraks

11.195,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 11195.73
WD GREEN 2TB SN3000 WDS200T4G0E 5000MB/s PCIe Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: Teknoraks

11.322,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11322.99
Western Digital Green Sn3000 Wds200t4g0e Pcı-Express 4.0 2 Tb M.2 Ssd

Satıcı: Teknoraks

11.506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 11506.00
WD WDS200T4G0E Green SN3000 NVMe SSD 2 TB NVMe SSD

Satıcı: Nethouse

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 11829.09
Wd Green 2tb SN3000 WDS200T4G0E 5000MB/S Pcıe Gen4 X4 Nvme 2280 M.2 SSD - Yok

Satıcı: teknoraks | 21 yorum

12.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12402.00
WD GREEN 2TB SN3000 WDS200T4G0E 5000MB/s PCIe Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: Nethouse

12.869,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 12869.01
WD Green SN3000 WDS200T4G0E 2TB (5000/4200MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: Nethouse

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 12999.00
Wd Green Sn3000 Wds200t4g0e 2Tb (5000/4200Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.605,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 13605.00
WD 2TB Green SN3000 NVMe Okuma 5000MB-Yazma 4200MB M.2 SSD (WDS200T4G0E) 13.811,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13821
Wd 2TB Green SN3000 M.2 NVMe 5.000 MB-4.000 MB WDS200T4G0E Ssd Disk

Satıcı: SMALLMAN

13.931,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 13931.00
WD 2TB GREEN SN3000 WDS200T4G0E-00CPS0 5000-4200MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

14.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 14018.00
WD GREEN 2TB SN3000 WDS200T4G0E 5000MB/s PCIe Gen4 x4 NVME 2280 M.2 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.325,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 14325.93
WD Green SN3000 WDS200T4G0E 2TB (5000/4200MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: guvenliticaret

17.720,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 17720.29

WD Green SN3000 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

WD Green SN3000 SSD Ürün Ailesi

WD Green SN3000 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
250 TBW

WD Green SN3000 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 5.4 g
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Aydınlatma Yok

WD Green SN3000 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.