Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD Green SN3000 500GB 5000/4000MB/s M.2 NVMe Gen 4 SSD Disk - WDS500G5G0E
5.249,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 5249.00
Wd 500GB GREEN M.2 NVMe SN3000 5000/4000MB/s WDS500G5G0E SSD Satıcı: incehesap
5.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 5469.00
Wd Green Sn3000 Wds500g5g0e 500Gb (5000/4000Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd
Satıcı: Lowell Teknoloji
6.425,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 6425.40
WD 500GB Green SN3000 NVMe Okuma 5000MB-Yazma 4000MB M.2 SSD (WDS500G5G0E)
6.445,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
6 dk önce
4 6455
Wd 500GB GREEN M.2 NVMe SN3000 5000/4000MB/s WDS500G5G0E SSD Satıcı: LowellTeknoloji
6.635,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 6635.46
TEMEL ÖZELLİKLER