WD Purple HDD (WD44PURZ)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD Fiyatları

Wd Purple 4tb 5400RPM 128MB -WD44PURZ - HDD

Satıcı: firstteknoloji

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 7800.00
WD Purple WD44PURZ 4TB 3.5″ 7200RPM 128MB SATA 6GB/s 7/24 Güvenlik Diski 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7999.00
WD Purple 4TB 5400Rpm 128MB -WD44PURZ

Satıcı: incehesap

8.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8259.00
WD 4TB Purple SATA 6Gb/s 128MB DV 7x24 WD44PURZ

Satıcı: DFSBilgisayar

8.274,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 8274.24
WD Purple 4TB 5400Rpm 128MB -WD44PURZ

Satıcı: DFSBilgisayar

8.308,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8308.01
WD 4TB Purple SATA 6Gb/s 128MB DV 7x24 WD44PURZ

Satıcı: incehesap

8.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 8329.00
Wd Purple 4Tb 5400Rpm 128Mb -Wd44purz

Satıcı: Dfsbilgisayar

8.336,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8336.10
Western Digital 4TB WD Mor Gözetim Dahili Sabit Disk HDD - SATA 6 Gb/s, 128 MB Önbellek, 3,5" - WD44PURZ

Satıcı: DFS Bilgisayar

8.347,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 8357.2
Wd Purple Wd44purz 4tb 3.5 7200rpm 128mb Sata 6gb/s 7/24 Adad10wes0013

Satıcı: incehesap

8.351,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 8351.10
WD 4TB Purple SATA3 128MB 7200RPM (WD44PURZ) Güvenlik Diski 8.316,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8326
Wd Purple Wd44purz 4Tb 5400Rpm 128Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8397.00
WESTERN DIGITAL Wd Purple Wd44purz 3,5" 4tb, 128mb, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik Hdd (türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: Bilgepazar

8.583,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8583.84
WD 3.5 4TB PURPLE WD44PURZ 5400 RPM 128MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

8.657,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 8657.54
Wd Purple WD44PURZ 3,5" 4tb, 128MB, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD (Türkiye Distribütörü Garantili

Satıcı: fırsatdiyarım

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 8699.00
Wd Purple Wd44purz 4tb 3.5 7200rpm 128mb Sata 6gb/s 7/24 Adad10wes0013

Satıcı: onlinealisverisyap

8.711,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 8711.32
WD Purple WD44PURZ 4TB 5400RPM 128MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.835,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8835.73
Wd Purple Wd44purz 3,5" 4tb, 128mb, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik Hdd (türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: Teknoteg

8.981,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

17 8981.11

WD Purple HDD Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD Temel Özellikleri

WD Purple HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 128 MB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 570 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

WD Purple HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.