Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple Pro HDD Fiyatları

Western Digital Purple Pro Wd102purp Sata 3.0 7200 Rpm 3.5" 10 Tb Harddisk

Satıcı: Marenta Teknoloji

20.128,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 20128.90
WESTERN DIGITAL Wd Purple Wd102purp 3,5" 10tb 512mb, 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik Hdd (türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 20599.00
WD 10 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 7200RPM 256MB 7/24 Guvenlık WD102PURP (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: muyubi

20.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 20680.00
WD Purple Pro 10TB 7200RPM 512MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Güvenlik Harddisk (WD102PURP) 20.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21009
WD Purple Pro 10TB 7200RPM 512MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Güvenlik Harddisk (WD102PURP) 20.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 21009
WD 10TB Purple SATA 6Gb/s 512MB DV 7x24 WD102PURP

Satıcı: KUANTUMSANAL

21.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 21150.00
Wd 10TB Purple Pro WD102PURP 512MB 7200RPM Sata-3 Güvenlik Diski - 10 TB

Satıcı: SUFLYDEPO

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 21599.00
Wd 10Tb Purple Pro Wd102purp 512Mb 7200Rpm Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

22.111,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 22111.80
WD Purple Pro 10TB 7200Rpm 512MB -WD102PURP

Satıcı: DFSBilgisayar

22.305,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 22305.12
WD 10TB Purple Pro 512MB 7200RPM (WD102PURP) Güvenlik Diski 22.298,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 22308
Western Digital 10 TB WD Purple Pro, Akıllı Video Sabit Sürücüsü AllFrame

Satıcı: DFS Bilgisayar

22.839,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 22849.36
WD Purple Pro 10TB 7200Rpm 512MB -WD102PURP

Satıcı: netsiparis

23.217,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 23217.32
WESTERN DIGITAL Wd Purple Wd102purp 3,5" 10tb 512mb, 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik Hdd (türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: DFS Bilgisayar

23.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 23460.00
WD Purple Pro 10TB 7200Rpm 512MB-WD102PURP

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

23.582,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 23582.00
Wd 10Tb Purple Pro 512Mb 7200Rpm Wd102Purp Harddisk

Satıcı: Pazareyle

27.027,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 27027.60

WD Purple Pro HDD Fiyat Geçmişi

WD Purple Pro HDD Temel Özellikleri

WD Purple Pro HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 750 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple Pro HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.