Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güvenlik Amiri | 5 yorum
5.947,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 5957 10TB 7/24 Wd WD102PURZ 7200RPM 3.5 Sata 3 6gbit/s 256MB Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: Bestaguvenlik
5.998,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 5998.60 WESTERN DIGITAL Purple WD102PURZ SATA 3.0 7200 RPM 3.5" 10 TB HARDDİSKSatıcı: SKY ELEKTRİK
6.102,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 6102.00 WESTERN DIGITAL Purple WD102PURZ SATA 3.0 7200 RPM 3.5" 10 TB HarddiskSatıcı: Punchuni
6.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 6190.00 WD Purple WD102PURZ 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 9999.99 WD 3.5" 10TB Purple WD102PURZ 7200 RPM 256MB SATA-3 Harddisk (Disti)Satıcı: Magic Teknoloji
10.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 10080.00 WD Purple Wd102Purz 10 TB 7200 Rpm 256 MB Sata3 3.5" HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
10.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 10499.99 WD Purple 10TB 7200RPM SATA6 256MB SURVEİLLANCESatıcı: netsiparis
10.947,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
8 10947.10 WD Purple WD102PURZ 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Netsiparis
11.461,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
9 11461.30 10TB 724 WD WD102PURZ 7200RPM 3.5 SATA 3 6Gbits 256MB Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: deltateknoshop
11.811,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
10 11811.00