WD Purple HDD (WD11PURZ)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD Fiyatları

WD 1 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400RPM 64MB 7/24 Guvenlık WD11PURZ

Satıcı: GFCTEKNOLOJİ | 4 yorum

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3399.00
WD 1 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400RPM 64MB 7/24 Guvenlık WD11PURZ (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: firstteknoloji | 6 yorum

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3750.00
WD Purple WD11PURZ 1TB 3.5″ 5400RPM 64MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 4.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4809.00
Western Digital 1TB WD Mor Gözetim Dahili Sabit Disk HDD - SATA 6 Gb/s, 64 MB Önbellek, 3.5" - WD11PURZ

Satıcı: Nepal Bilişim

5.131,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 5141.95
WD Purple 1TB 5400Rpm 64MB -WD11PURZ

Satıcı: DFSBilgisayar

5.131,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5131.95
WD Purple 1TB 5400Rpm 64MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (WD11PURZ) 5.062,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5072.3
WD Purple 1TB 5400Rpm 64MB Önbellek 7/24 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (WD11PURZ) 5.062,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5072.3
WD Purple WD11PURZ 1TB 3.5" 5400RPM 64MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski

Satıcı: DFSBilgisayar

5.254,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5254.94
WD PURPLE WD11PURZ 3.5" 1TB 64MB 5400RPM SATA3 Güvenlik Sabit Disk

Satıcı: DFSBilgisayar

5.269,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5269.42
Wd Purple 1Tb 5400Rpm 64Mb -Wd11purz

Satıcı: Dfsbilgisayar

5.276,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5276.60
WD 1TB Purple 64MB 5400Rpm (WD11PURZ) Güvenlik Diski 5.243,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 5253
Western Digital Purple Wd11purz Sata 3.0 5400 Rpm 3.5" 1 Tb Harddisk

Satıcı: ÇİLİNGİROĞLUAVM

5.333,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5333.70
Wd 1 Tb Wd11Purz Purple 5400Rpm 64Mb 7/24 Guvenlik Diski

Satıcı: Arslan Bilgisayar

5.347,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5357.64
Wd 1 Tb Wd11Purz Purple 5400Rpm 64Mb 7/24 Guvenlik Diski

Satıcı: netsipariş

5.422,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 5422.50
WD Purple WD11PURZ 1TB Surveillance 5400rpm 64mb 3,5" 7/24 Güvenlik Diski Resmi Distribütör Garantilidir

Satıcı: NİF BİLİŞİM

5.498,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 5498.15

WD Purple HDD Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD Temel Özellikleri

WD Purple HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 64 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 450 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.