Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD Purple WD22PURZ 3.5" 2TB 256MB 5400 Rpm 7/24 Güvenlik HDD
Satıcı: akelgüvenlik
7.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 7350.00
WD 2TB Purple 3.5’’ 64MB Sata 6GB/s 7/24 WD22PURZ Sabit Disk
Satıcı: akelgüvenlik
7.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 7350.00
Western Digital Purple Wd22purz 2 Tb Sata 6Gb/S 7-24 Güvenlik Harddisk
Satıcı: EstoreBox
10.844,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 10844.50
Western Digital Purple Wd22Purz 2 Tb Sata 6Gb/S 7-24 Güvenlik Harddisk Satıcı: Starseven
14.800,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 14800.08
Western Digital Purple WD22PURZ 2 TB Sata 6GB/S 7-24 Güvenlik Harddisk Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR
15.942,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 15942.94
Western Dıgıtal Purple Wd22purz 2 Tb Sata 6Gb/S 7/24 Güvenlik Harddısk (5267)
Satıcı: ylmzhome
18.386,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 18386.30
TEMEL ÖZELLİKLER