Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
3.208,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önceki fiyat
1 3208.99 WD Purple WD42PURZ 3.5" 4 TB 256 MB 5400 RPM HDDSatıcı: BİRBİLİŞİM
3.232,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 3232.00 WD 4TB 3.5 Purple WD42PURZ 64MB Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
3.226,41 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3236.41 Western Digital Purple WD42PURZ 3.5" 4TB 256MB 5400 Rpm 7/24 Güvenlik HDDSatıcı: AVC TEKNO
3.263,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3263.83 WD Purple WD42PURZ 3.5" 4 TB 256 MB 5400 RPM HDDSatıcı: teknostok
3.272,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 3272.26 WD Purple WD42PURZ 3.5" 4 TB 256 MB 5400 RPM HDDSatıcı: pozitifteknikdestek
3.290,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 3290.27 Wd 4tb Purple Sata 6gb/s 256MB Dv 7X24 WD42PURZSatıcı: teknostok | 9 yorum
3.450,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 3450.67 4TB WD Purple SATA 6Gb/s 256MB DV 7x24 WD42PURZSatıcı: UZMANLARPC
3.474,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 3474.29 WD 4TB Purple 3.5’’ 64MB Sata 6GB/s 7/24 WD42PURZ Sabit DiskSatıcı: akelgüvenlik | 1 yorum
3.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 3750.00 W.Digital 4tb 7/24 Wd Wd42purz 5400rpm 3.5 Sata 3 6gbit/s 256mb Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: akelgüvenlik
3.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 3750.00 4 Tb Wd 3.5 Purple Sata3 5400Rpm 64Mb 7/24 Guvenlık Wd42purz (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
3.795,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
11 3795.37 WD Purple WD40PURZ 3.5 İnç 4 TB 5400 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: pazarola
3.901,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
12 3901.34 WD Wd Purple 3,5 4tb 64mb 5400rpm Wd42purzSatıcı: ÜNCOM BİLGİSAYAR
4.208,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 4208.48 Western Dıgıtal Purple Wd40purz/wd42purz/wd43purz 4 Tb Sata 6gb/s 7/24 Güvenlik HarddıskSatıcı: VonnoStore
7.185,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 7185.00