Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bestaguvenlik | 5 yorum
4.475,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 4485 WD Purple WD62PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic
5.492,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 5492.18 Wd 3.5" 6tb Purple WD62PURZ Sata-3.0 5400RPM 128MB HarddiskSatıcı: magicteknoloji
5.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 5499.99 WD Purple WD62PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: PETCOM
5.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 5599.90 Wd 6TB Purple Wd62purz 3.5" 5400 Rpm Sata 3 Hdd WD62PURZSatıcı: Arslan Bilgisayar
5.639,53 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5649.53 WD Purple WD62PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: sanaluygun
5.685,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 5685.79 WD Purple WD62PURZ 3.5 inç 6 TB 5700 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Smallman
5.708,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 5708.99 6 TB, 128 MB, 3,5 inç SATA, 6 GB/s, INTELLIPOWERRPMSatıcı: netsiparis
5.757,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 5757.40 WD Wd62Purz Purple 6 TB 64 MB Sata 6 Gb/S 7/24 3.5" HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
5.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 5999.99 Western Digital 3.5" 6 TB Purple WD62PURZ SATA 3.0 5400 RPM HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
5.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 5999.99