Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: firstteknoloji | 14 yorum
4.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 4510 WD Purple WD63PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji
4.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 4500.00 Wd 3.5 Purple 6tb Intellıpower 64MB Sata3 Güvenlik HDD WD63PURZ (7/24)Satıcı: Güvenlik Amiri
4.870,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 4870.00 WD Purple WD63PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
4.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 4999.90 Wd 6TB Purple 3.5" 256MB Sata 6GB-s 7-24 WD63PURZ Güvenlik DiskSatıcı: SMALLMAN
5.354,43 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 5364.43 Wd 6Tb Purple 3.5" 256Mb Sata 6Gb-S 7-24 Wd63purz Guvenlik DiskSatıcı: Smallman
5.396,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 5396.33 Western Digital Purple WD63PURZ 6 Tb 3.5 SATA3 5700 Rpm 64Mb 7/24 Güvenlik DiskiSatıcı: AVC TEKNO
5.509,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 5509.58 Western Digital Wd 6TB Purple 3.5" 256MB Sata 6GB-s 7-24 WD63PURZ Güvenlik DiskSatıcı: SMALLMAN
5.652,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
8 5662.85 WD Purple WD63PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
5.796,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 5796.66