Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: firstteknoloji
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 6799.00 Wd 3.5 Purple 8tb 128MB Sata3 Güvenlik HDD WD84PURZ (7/24)Satıcı: Güvenlik Amiri
6.975,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 6975.00 Wd 8Tb Purple 3.5" 128Mb Sata3 7/24 (Wd84purz)Satıcı: Dualpazar
7.209,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 7209.80 WD Purple WD84PURZ 3.5" 8 TB 5640 RPM SATA 3 HDDSatıcı: gamingdepom
7.277,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 7277.36 WD Purple WD84PURZ 3.5" 8 TB 5640 RPM SATA 3 HDDSatıcı: sanaluygun
7.277,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 7277.36 WD PURPLE WD84PURZ 8TB 3.5" 5400 RPM 128MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: Arslan Bilgisayar
7.264,48 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7274.48 WD Purple 8to SATA 6 GB/s CE 3.5pSatıcı: onlinealisverisyap
7.346,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
7 7346.42 WD Purple WD84PURZ 8TB 3.5" 5640RPM 128MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 7.348,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7348.32 WD Purple WD84PURZ 3.5" 8 TB 5640 RPM SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
7.349,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 7349.30 Wd Purple Wd84purz 3.5 8 Tb 128Mb 5640 Rpm Sata3 HddSatıcı: 2tbilgisayar
7.419,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
10 7419.12 WD 8TB PURPLE 128MB 5640rpm (WD84PURZ) Harddisk 7.413,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 7423 WD PURPLE, WD84PURZ, 3.5", 8TB, 128Mb, 5640 Rpm, 7/24 Güvenlik, HDDSatıcı: Ptd Bilişim
7.749,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 7759.8 WD Purple WD84PURZ 3.5 İnç 8 TB 5640 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: GarajOnline
7.774,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 7774.47 WD Purple 8TB 5640Rpm 128MB -WD84PURZSatıcı: DFSBilgisayar
7.910,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 7910.50 Wd 8Tb Purple WD84PURZ 5640RPM 128MB 7x24 Güvenlik HarddiskSatıcı: SMALLMAN
8.227,15 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 8237.15 Western Digital Wd 8Tb Purple WD84PURZ 5640RPM 128MB HarddiskSatıcı: SMALLMAN
8.682,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
16 8692.13 WD Western Digital 8TB Purple Wd84Purz 5640Rpm 128Mb HarddiskSatıcı: pazareyle
9.930,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
17 9940.46 Wd 3.5 Purple 8Tb 128Mb Sata3 Güvenlik Hdd Wd84Purz (7/24)Satıcı: SNDavm
9.954,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
18 9954.00