WD Purple HDD (WD85PURZ)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD Fiyatları

Wd 8Tb Purple Wd85purz 5700 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

14.404,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 14404.80
Wd 8tb Purple Wd85purz 5400rpm 256mb 7x24 Güvenlik Harddisk

Satıcı: TeknoMerkez

14.457,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 14457.71
WD Purple WD85PURZ 8TB 3.5" 5640RPM 256MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski

Satıcı: DFSBilgisayar

14.472,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 14472.56
Western Digital 8TB WD Mor Gözetim Dahili Sabit Disk HDD - SATA 6 Gb/s, 256 MB Önbellek, 3.5" - WD85PURZ

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

14.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 14779.00
Western Digital 8TB WD Mor Gözetim Dahili Sabit Disk HDD - SATA 6 Gb/s, 256 MB Önbellek, 3.5" - WD85PURZ

Satıcı: DFS Bilgisayar

14.791,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 14801.11
Wd 8tb Purple WD85PURZ 5700 Rpm 256MB Sata-3 Güvenlik Diski - 8 TB

Satıcı: Gürbüz Bilgisayar

15.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 15525.00
WD Purple WD85PURZ 8TB 3.5″ 5640RPM 256MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15799.00
WD PURPLE, WD85PURZ, 3.5", 8TB, 256Mb, 5640 Rpm, 7/24 Güvenlik, HDD (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: Ptd Bilişim

16.214,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 16214.44
Wd 3.5" 8Tb Purple Wd85purz 5640 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

16.634,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 16634.30
WD 8TB PURPLE WD85PURZ 5700 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

16.682,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 16682.00
Wd Purple, WD85PURZ, 3.5", 8tb, 256MB, 5640 Rpm, 7/24 Güvenlik, HDD (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: POWONS GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 16999.00
WD 8TB Purple 256MB 5640Rpm (WD85PURZ) Güvenlik Diski 17.115,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 17125
WD Purple 8TB 5640Rpm 256MB-WD85PURZ

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

18.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 18880.00
WD 8TB 3.5" 5640 Rpm 256MB SATA Purple 7/24 Güvenlik Harddisk WD85PURZ

Satıcı: dualpazar

19.405,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 19405.01
WESTERN DIGITAL WD85PURZ PURPLE 3.5" 8TB 5640rpm 256mb SATA (3 Yıl Garanti) 7/24 Harddisk

Satıcı: Hızlı Stok

20.824,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 20824.04

WD Purple HDD Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD Temel Özellikleri

WD Purple HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.