Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hkcenter
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1699.00 WD Red WD10EFRX 3.5" 1 TB SATA 3 NAS HDDSatıcı: Techmarketim | 22 yorum
2.016,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 2016.86 Wd Red WD10EFRX 3,5" 1tb, 64MB, 5400 Rpm, 7/24-Nas-Server HDDSatıcı: Naxin | 1 yorum
2.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 2490.00 WD Red WD10EFRX 3.5" 1 TB SATA 3 NAS HDDSatıcı: magic | 18 yorum
2.506,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 2506.10 WD Red 1TB NAS Hard Disk (WD10EFRX)Satıcı: magicteknoloji
2.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2599.99 WD Wd10Efrx Red Plus 1 TB Sata 3.0 5400 RPM 3.5" HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
2.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2599.99 Western Digital Red NAS 1TB WD10EFRX Sabit Disk 2.597,25 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 2607.25 WD Red 1TB NAS Hard Disk - 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 64 MB Cache, 3.5" - WD10EFRXSatıcı: netsiparis
2.656,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
8 2656.30 WD Red 1TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5'' 1-8 yuva NAS Sabit Disk (WD10EFRX)Satıcı: magicteknoloji | 15 yorum
2.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 2799.99 WD Wd Red 3,5" 1Tb 64Mb 5400Rpm Wd10EfrxSatıcı: NETSİPARİS
2.838,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 2838.60