Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Dualpazar
4.615,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 4615.40 Wd 4Tb Red 3.5" 5400Rpm 256Mb Sata3 Wd40efpxSatıcı: Dfsbilgisayar
4.841,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 4841.16 Wd 4Tb Wd40Efpx Red Plus 3.5\" 5400Rpm 256Mb Nas Harddisk 4.862,53 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4872.53 Western Digital 4TB WD Red Plus NAS Dahili Sabit Disk HDD - 5400 RPM, SATA 6 Gb/s, CMR, 256 MB Önbellek, 3.5" -WD40EFPXSatıcı: netsiparis
4.962,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 4962.80 WD 4TB Red 3.5" 5400Rpm 256MB Sata3 WD40EFPXSatıcı: DFSBilgisayar
4.967,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 4967.04 WD 4TB RED WD40EFPX 256MB 5400RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİSatıcı: onlinealisverisyap
4.952,82 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4962.82 WD 4TB Red Plus 3.5" 5400Rpm 256MB Nas Disk WD40EFPXSatıcı: dualpazar
5.098,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 5098.96 Wd WD40EFPX 3.5" 4 TB 5400 RPM Sata 3 Red Plus 256 MB Sata HDDSatıcı: ramazanmutlu
5.112,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 5112.90 Wd 4tb Red 3.5" 5400RPM 256MB Sata3 WD40EFPX - 4 TBSatıcı: QUEENCK
5.151,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 5151.00 Wd WD40EFPX 3.5" 4 TB 5400 RPM Sata 3 Red Plus 256 MB Sata HDDSatıcı: Netsiparis
5.195,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 5195.00 Wd WD40EFPX 3.5" 4 TB 5400 RPM Sata 3 Red Plus 256 MB Sata HDDSatıcı: onlinealisverisyap
5.200,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
11 5200.02 Wd 4tb Red 3.5" 5400RPM 256MB Sata3 WD40EFPX - 4 TBSatıcı: TEKPROSİS BİLGİSAYAR
7.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 7500.00