Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bettlepc | 1 yorum
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 6799.00 Wd Red Plus 6tb 5400RPM 128MB Sata3 6gbit/sn WD60EFZX Nas Sabit DiskSatıcı: bettlepc
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 6899.00 Wd 6Tb Wd Red Plus Nas Internal Hard Drive Hdd - 5640 Rpm, Sata 128 Mb Wd60efzx HarddiskSatıcı: Smallman
7.467,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 7467.33 Wd 6TB WD Red Plus NAS Internal Hard Drive HDD - 5640 RPM, SATA 128 MB WD60EFZX HarddiskSatıcı: SMALLMAN
7.477,06 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 7487.06 Wd 6TB WD Red Plus NAS Internal Hard Drive HDD - 5640 RPM, SATA 128 MB WD60EFZX HarddiskSatıcı: Smallman
7.733,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 7733.02 Western Digital Wd 6TB WD Red Plus NAS Internal Hard Drive HDD - 5640 RPM, SATA 128 MB WD60EFZX HarddiskSatıcı: SMALLMAN
7.891,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 7891.16 Wd 6tb Wd Red Plus Nas Internal Hard Drive HDD - 5640 Rpm, Sata 128 MB WD60EFZX HarddiskSatıcı: Smallman
8.441,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 8441.13