Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
8.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 8789.00 WD Red Plus WD80EFZZ 3.5" 8 TB 256 MB HDDSatıcı: prote
8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 8799.00 WD 8 Tb Wd 3.5 Red Plus Sata 3 5640RPM 128MB WD80EFZZ (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: QUEENCK
8.888,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 8888.00 Wd 8Tb Red Plus 3.5" 128Mb 5400Rpm Sata3 Wd80EfzzSatıcı: Arslan Bilgisayar
8.893,96 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8903.96 WD 8tb Wd Red Sata3 128MB NAS WD80EFZZSatıcı: Uzay Shopping | 1 yorum
9.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 9290.00 8 Tb Wd 3.5 Red Plus Sata 3 5640Rpm 128Mb Wd80efzz (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
9.342,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
6 9342.10 WD Red Plus WD80EFZZ 3.5" 8 TB 256 MB HDDSatıcı: Netsiparis
9.512,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 9512.40 WD Red Plus WD80EFZZ 3.5" 8 TB 256 MB HDDSatıcı: bizdeherseyvarki
10.154,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 10154.46 WD WD80EFZZ 3.5 inç 8 TB 5400 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: bızdeherseyvar
10.154,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 10154.46