Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
87 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
83 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

WD Red SA500 SSD (2 TB) Fiyatları

WD Red SA500, WDS200T2R0A, 2TB, 560/530, SERVER ve NAS için Enterprise, 2,5" SATA, SSD

Satıcı: Ptd Bilişim

27.733,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 27733.57
Wd Red Sa500, Wds200t2r0a, 2Tb, 560/530, Server Ve Nas Için Enterprise, 2,5 " Sata, Ssd

Satıcı: ylmzhome

27.888,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 27888.50
Wd Red SA500, WDS200T2R0A, 2tb, 560/530, Server ve Nas Için Enterprise, 2,5 " Sata, SSD

Satıcı: koçlar grup ticaret

38.174,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 38174.35
WD Red SA500, WDS200T2R0A, 2TB, 560/530, SERVER ve NAS için Enterprise, 2,5" SATA, SSD

Satıcı: netsipariş

54.167,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 54167.30
Wd Red Sa500, Wds200t2r0a, 2Tb, 560/530, Server Ve Nas İçin Enterprise, 2,5" Sata, Ssd

Satıcı: Netsiparis

54.986,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 54986.90
WD 2TB RED SA500 WDS200T2R0A 560-530MB/s NAS SSD DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

55.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 55384.00
Wd Red Sa500 Wds200t2r0a 2tb 560/520mb/s 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: zmteknoloji

55.743,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 55743.41
WD 2TB RED SA500 WDS200T2R0A 560-530MB/s NAS SSD DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

56.326,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 56326.00
Wd Red Sa500 Wds200t2r0a 2tb 560/520mb/s 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: onlinealisverisyap

56.540,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 56540.82
Wd Red SA500, WDS200T2R0A, 2tb, 560/530, Server ve Nas Için Enterprise, 2,5" Sata, SSD - Belirtilmemiş

Satıcı: Söğütticaret

68.288,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 68288.74
WD Red SA500, WDS200T2R0A, 2TB, 560/530, SERVER ve NAS için Enterprise, 2,5" SATA, SSD

Satıcı: MAESKO

69.531,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 69531.27

WD Red SA500 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

WD Red SA500 SSD Ürün Ailesi

WD Red SA500 (WDS200T2R0A) SSD 2 TB 27.733,57 TL
Wd Red SA500 (WDS400T2R0A) SSD 4 TB Fiyat bulunamadı

WD Red SA500 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

87 K IOPS
83 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.300 TBW

WD Red SA500 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 520 MB/s
• Sıralı Okuma 560 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 83 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 87 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.300 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 34.6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

WD Red SA500 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.