Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Red WD40EFAX 3,5" 4tb, 256MB, 5400 Rpm, 7/24-Nas-Server HDD
Satıcı: firstteknoloji | 19 yorum
8.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 8500.00
WD Red T2-WD40EFAX 4 TB 5400 RPM 64 MB 3.5" SATA 3 NAS HDD Satıcı: ekspresteknoloji
9.390,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 9390.60
Wd 4tb Red WD40EFAX 5400RPM 6gb-S Sata 3.5" Nas Disk Harddisk
Satıcı: Kuantum
10.716,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 10716.00
WD Red 3.5 4 TB 256 MB 5400Rpm WD40Efax Satıcı: ernpazarlama
18.877,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 18877.66
Wd Red 3,5 4tb 256MB 5400RPM WD40EFAX Satıcı: Erenler Ticaret
57.065,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 57065.39
TEMEL ÖZELLİKLER