Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
6.383,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 6383.00 WD Ultrastar DC HC320 8TB 3.5" 7200RPM 256MB Cache NAS Disk 0B36404Satıcı: Durutek | 1 yorum
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 8299.00 WD 0B36404 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 256 MB HDDSatıcı: Uzmanlarpc
11.608,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 11608.54 Wd Ultrastar Dc Hc320 Enterprise 8Tb -0B36404Satıcı: Dfsbilgisayar
11.655,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
4 11655.90 WD 0B36404 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 256 MB HDDSatıcı: DFSBilgisayar
11.658,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 11658.18 Wd 0B36404 8tb Ultrastar Sata 3.0 7200RPM 256MB 3.5' Sabit DiskSatıcı: magza
11.996,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 11996.48 WD Ultrastar DC HC320 0B36404 3.5" 8 TB 7200 RPM 256 MB HDDSatıcı: azomik
12.179,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 12179.32 WD 8TB ULTRASTAR DC HC320 256MB 7200RPM ENTERPRISE NAS VE GÜVENLİK SATA-3 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
12.976,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 12986 WD 8TB Ultrastar DC HC320 256MB 7200rpm (0B36404) NAS Diski 13.078,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
9 13088 Wd 8Tb Sata 3.0 7200Rpm 256Mb 3.5 Dahili Disk 0B36404Satıcı: Mobilsaray
16.206,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
10 16206.20