Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: APTEK
6.899,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 6899.08 Wd Ultrastar 3.5 Inc 8tb 7200RPM 256MB HC510 0F27457 HUH721008ALE604 Sabit DiskSatıcı: bilgepazar
7.007,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 7007.01 Wd Ultrastar 3.5 inc 8TB 7200RPM 256MB HC510 0F27457 HUH721008ALE604 Sabit DiskSatıcı: Aptekteknoloji
7.425,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7425.06 WD Ultrastar 3.5 Inc 8tb 7200rpm 256mb Hc510 0f27457 Huh721008ale604 Sabit DiskSatıcı: Aptek Teknoloji
8.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 8049.00 WD Ultrastar Huh721008Ale604 3.5" 8TB 7200Rpm 256Mb Hc510 0F27457 Sabit DiskSatıcı: AptekTeknoloji
8.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 8049.00