Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Ultrastar DC HC520 HDD Fiyatları

Wd 12TB 3.5" Ultrastar Dc HC520 0F30146 356MB 7200RPM Sata-3 Enterpırıse Disk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

27.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 27500.00
Wd Ultrastar, HUH721212ALE604, 3.5", 12TB, 256MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-G�

Satıcı: TeknoCanMarketing

31.457,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 31457.19
WD ULTRASTAR, HUH721212ALE604, 3.5", 12TB, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, DATA CENTER-GÜVENLİK-NAS-SERVER, HDD (DC HC520) (0F30146) (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: MAESKO

33.117,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 33117.34
Wd Ultrastar, Huh721212ale604, 3.5&Quot;, 12Tb, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenli̇k-Nas-Server, Hdd (Dc Hc520) (0F30146) (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: SHC42

34.167,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 34167.00
Wd Ultrastar, Huh721212ale604, 3.5&Amp;Quot;, 12Tb, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenli̇k-Nas-Server, Hdd (Dc Hc520) (0F30146) (Türkiye Distribütörü Garantili)

Satıcı: SHC42

48.338,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 48338.70
Wd Ultrastar, HUH721212ALE604, 3.5", 12TB, 256MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenlik-Nas-Server, HDD (Dc HC520) (0F30146)

Satıcı: Erenler Ticaret

112.184,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 112184.37

WD Ultrastar DC HC520 HDD Fiyat Geçmişi

WD Ultrastar DC HC520 HDD Temel Özellikleri

WD Ultrastar DC HC520 HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 660 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Ultrastar DC HC520 HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.