Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Ultrastar DC HC560 HDD Fiyatları

WD Ultrastar 3.5 Inc 20tb 7200rpm 512mb Hc560 0f38459 Wuh722020ble6l4 Sabit Disk

Satıcı: DFSBilgisayar

40.569,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 40569.50
WD ULTRASTAR, WUH722020BLE6L4, 3.5", 20TB, 512Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, DATA CENTER-GÜVENLİK-NAS-SERVER, HDD (

Satıcı: netsipariş

41.018,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 41018.10
Wd Ultrastar 3.5 İnc 20Tb 7200Rpm 512Mb Hc560 0F38785 Wuh722020ble6l4 Sabit Disk

Satıcı: Dfsbilgisayar

41.060,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 41060.20
Wd Ultrastar Wuh722020ble6l4 3.5 20Tb 512Mb 7200 Rpm 7/24 Enterprise Data Center-Güvenlik-Nas-Server Hdd (Dc Hc560) (0F38785)

Satıcı: Netsiparis

41.646,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 41646.40
WD Ultrastar HC560 WUH722020BLE6L4 20TB 7200RPM 3.5" SE SATA HDD 0F38785

Satıcı: netsiparis

41.822,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 41832.3
WD 20TB ULTRASTAR DC HC560 WUH722020BLE6L4 512MB 7200RPM ENTERPRISE SAS DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

41.935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 41935.00
Wd Ultrastar 3.5 inc 20TB 7200RPM 512MB HC560 0F38785 WUH722020BLE6L4 Sabit Disk(5 Yıl Garantili)

Satıcı: Dfs Bilgisayar

42.229,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 42229.50
WD Ultrastar HC560 WUH722020BLE6L4 20TB 7200RPM 3.5" SE SATA HDD 0F38785

Satıcı: DFS Bilgisayar

42.711,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 42711.00
Wd Ultrastar, WUH722020BLE6L4, 3.5", 20TB, 512MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenlik-Nas-Server, HDD (Dc HC560) (0F38785) (Türkiye Distribütörü Garantili) - Çok Renkli

Satıcı: tatligel

57.761,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 57761.86

WD Ultrastar DC HC560 HDD Fiyat Geçmişi

WD Ultrastar DC HC560 HDD Temel Özellikleri

WD Ultrastar DC HC560 HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 690 g
• Renk Seçenekleri Gri

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları WUH722020BLE6L4

WD Ultrastar DC HC560 HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.