Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Ultrastar 3.5 inc 10TB 7200RPM 256MBHC330 0B42266 WUS721010ALE6L4 Sabit Disk(5 Yıl Garantili)
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON
24.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 24500.00
WD ULTRASTAR, WUS721010ALE6L4, 3.5", 10TB, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, DATA CENTER-GÜVENLİK-NAS-SERVER, HDD (DC HC330) (0B42266) (Türkiye Distribütörü Garantili) Satıcı: MAESKO
30.813,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 30813.33
Wd Ultrastar, WUS721010ALE6L4, 3.5", 10TB, 256MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenlik-Nas-Server, HDD (Dc HC330) (0B42266) (Türkiye Distribütörü Garantili)
Satıcı: MAESKO
32.957,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 32957.18
Wd Ultrastar, Wus721010ale6l4, 3.5&Amp;Quot;, 10Tb, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenli̇k-Nas-Server, Hdd (Dc Hc330) (0B42266) (Türkiye Distribütörü Garantili)
Satıcı: SHC42
45.051,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 45051.10
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM
VARYANT