Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Wd Purple 05PURZ 500 GB 3.5" 5400 Rpm HDD Güvenlik Diski Western Digital 500GB WD05PURZ
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 97 yorum
1.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 1080.00
WD Purple WD05PURZ 3.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: depoguvenlik
1.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1050.00
WD Purple WD05PURZ 3.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: redsoftware
1.066,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 1066.28
Wd Purple 05PURZ 500 GB 3.5" 5400 Rpm HDD Güvenlik Diski Western Digital 500GB WD05PURZ
Satıcı: AykTeknoloji | 97 yorum
1.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 1159.00
Wd Purple 05PURZ 500 GB 3.5" 5400 Rpm HDD Güvenlik Diski Western Digital 500GB WD05PURZ Satıcı: Besta Bilişim
1.887,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 1887.00
WD Purple 500 GB 3.5 Güvenlik Harddiski Satıcı: Sylar
2.071,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 2071.00
TEMEL ÖZELLİKLER