Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GATEPC
1.240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 1240.00 WD Blue WD5000AAKB 3.5" 500 GB 7200 RPM IDE HDDSatıcı: TİTANTECH
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 1299.00 WESTERN DIGITAL Wd 500GB 3.5" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip IDE) HarddiskSatıcı: Maksimum Bilgisayar
1.300,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 1300.42 Wd 500Gb 3.5" Ide 500Gb 7200Rpm 16Mb Wd5000aakb (Eski Tip Ide) Harddisk 1.327,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1327.84 Wd 500GB 3.5\" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip IDE) Harddisk 1.295,92 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 1305.92 Wd 500Gb 3.5" Ide 500Gb 7200Rpm 16Mb Wd5000aakb (Eski Tip Ide) Harddisk 1.351,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1351.25 Wd 500GB 3.5" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip IDE) HaSatıcı: zekicocuk
1.366,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 1366.68 Western Digital Wd 500GB 3.5" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip IDE) HarddiskSatıcı: SMALLMAN
1.373,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 1383.14 Wd 500GB 3.5" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip Ide) HarddiskSatıcı: BilişimSE
1.460,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 1460.94 WESTERN DIGITAL Wd 500GB 3.5" Ide 500GB 7200RPM 16MB WD5000AAKB (Eski Tip IDE) HarddiskSatıcı: BilişimSE
1.466,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 1466.03 WD Western Digital 500GB 3.5" İde 500GB 7200Rpm 16Mb Wd5000Aakb (Eski Tip İde) HarddiskSatıcı: pazareyle
1.632,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
11 1642.54 Wd 500Gb 3.5" Ide 500Gb 7200Rpm 16Mb Wd5000Aakb (Eski Tip Ide) Harddisk / WesternSatıcı: Trend Kitabevi
1.850,90 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
12 1860.9