Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD 500GB 7200 RPM 3.5" Sata Harddisk WD5000AVDS
Satıcı: Teknoteg | 88 yorum
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 1500.00
Wd 500GB WD5000AVDS Sata 3.0 5400 3.5" Rpm Hard Disk
Satıcı: kuralay
1.979,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 1979.26
WESTERN DIGITAL Wd 500gb 3.5 Wd5000avds Wd Av-gp 16mb 7200rpm Sata 6gb/s Harddisk Satıcı: ULTRA GÜVENLİK
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 1999.00
WESTERN DIGITAL Wd 500Gb WD5000AVDS 7200 RPM AV-GP SATA Harddisk Satıcı: kuralay
2.068,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 2068.00
WD 3.5 AV - GP 500GB 7200 RPM 32MB SATA2 PC HDD WD5000AVDS (7/24 Çalışma) Satıcı: MAESKO
2.543,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
5 2543.85
Wd 3.5 Av - Gp 500Gb 7200 Rpm 32Mb Sata2 Pc Hdd Wd5000avds (7/24 Çalışma)
Satıcı: MAESKO
2.556,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 2556.60
Wd 3.5 - Gp 500Gb 7200 Rpm 32Mb Sata2 Pc Hdd Wd5000avds (7/24 Çalışma)
Satıcı: SHC42
4.209,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 4209.30
TEMEL ÖZELLİKLER