Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nepal Bilişim
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 3599.00 XPG Gammix S70 Blade 1 TB 7400/5500 MB/S PCIe Gen4x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: magic | 24 yorum
3.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 3499.99 XPG Gammix Blade Agammıxs70b-1t-cs 1tb 7400/5500mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: Vizyon Bilgisayar
3.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 3549.00 XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B-1T-CS 1TB 7400/5500MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 3.576,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3576.96 XPG Gammix S70 Blade Agammixs70B-1T-Cs 1 TB 7400-5500MB/s NVMe Pcie 4.0 M.2 Gen4 SSDSatıcı: Magic Teknoloji
3.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3599.99 XPG 1TB GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS 7400-5500MB/s M2 PCIE GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
3.607,73 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 3617.73 XPG Gammix S70 Blade 1 TB 7400/5500 MB/S PCIe Gen4x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: vizyonbilgisayar | 22 yorum
3.647,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3647.04 Xpg Gammix S70 Blade 1 Tb 7400/5500 Mb/S Pcie Gen4x4 M.2 Nvme SsdSatıcı: nepalbilişim
3.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 3679.08 ADATA AGAMMIXS70B-1T-CS XPG GAMMIX S70 BLADE M.2 1TB (7400/6400MB/s) PCIe + NVMe (3D NAND) SSD Disk (22x80mm) Gaming SoğSatıcı: YAĞMUR BİLGİSAYAR
3.649,80 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 3659.8 XPG Gammix S70 Blade 1TB Okuma:7400 Yazma:5500 MB/s PCIe Gen4x4 M.2 NVMe Soğutuculu SSDSatıcı: magicteknoloji | 30 yorum
3.689,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 3689.99 XPG Gammix Blade Agammıxs70b-1t-cs 1tb 7400/5500mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: Nepal Bilişim
3.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
11 3790.00 XPG Gammix S70 Blade 1 TB 7400/5500 MB/S PCIe Gen4x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: nepalbilisim
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3799.00 XPG Gammix S70 Blade 1TB 7400-5500MB/s NVMe PCIe 4.0 m.2 Gen4 SSD AGAMMIXS70B-1T-CSSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.965,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
13 3975.36 XPG Gammix S70 Blade 1TB 7400-5500MB/s NVMe PCIe 4.0 m.2 Gen4 SSD AGAMMIXS70B-1T-CSSatıcı: onlinealisverisyap
4.266,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 4266.61