Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
XPG Mars 980 Blade SMAR-980B-2TCS 2TB 14000/13000MB/s PCIe Gen5x4 M.2 SSD Disk
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
34 dk önce
1 19999.00
XPG Mars 980 Blade SMAR-980B-2TCS 2TB 14000/13000MB/s PCIe Gen5x4 M.2 SSD Disk Satıcı: incehesap
20.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 20829.00
Xpg Mars 980 Blade Smar-980b-2tcs 2tb 14000/13000mb/s Pcıe Gen5x4 Adad6xpg0015 Satıcı: incehesap
20.897,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 20897.10
Xpg Mars 980 Blade SMAR-980B-2TCS 2tb 14000/13000MB/S Pcıe GEN5X4 M.2 SSD Disk - 2 TB
Satıcı: incehesap | 15 yorum
21.677,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 21677.37
XPG Mars 980 Blade SMAR-980B-2TCS 2TB (14000/13000MB/s) M.2 2280 PCIe 5.0 NVMe SSD Satıcı: incehesap
21.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 21739.00
XPG 2TB MARS 980 BLADE SMAR-980B-2TCS 14000-13000MB/sM2 NVME GEN5 DİSK Satıcı: Erenler Ticaret
37.745,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 37745.59
Xpg Mars 980 Blade Smar-980B-2Tcs 2Tb 14000/13000Mb/S Pcıe Gen5x4 M.2 Ssd Disk
Satıcı: ylmzhome
38.819,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
7 38819.30
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM