Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Altus AL 704 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Altus Al 704 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TuranoğluTicaret

952,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 952.64
Altus Al 704 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Altus Online

957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 957.00
Altus Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TuranoğluTicaret

967,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 967.77
Altus AL 7044 Saç Kurutma Makinesi 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 1009
Altus Al 704 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Teknoforum Teknoloji

1.131,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1131.00
Altus AL 7044 S İyonik 2200 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: korpemobilya

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1170.00
Altus AL 7044 S İyonik 2200 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ergenclerzuccaciye

1.255,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 1255.50
Altus AL 704 Ac Motor 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: EFEFARUKAVM

1.382,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1382.14
Altus AL 704 2100 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Saruhan Evim

1.467,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1467.75
Altus Al 7044 S Iyonik Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Ergençler

1.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 1500
ALTUS AL 7044 S IYONIK 2200 W SAC KURUTMA MAKINESI

Satıcı: ÇORCULAR E-TİCARET

1.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 1599.99

Altus AL 704 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Altus AL 704 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Turbo Püskürtme Çıkarılabilir Filtre Seramik Izgara

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 1.65 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Altus AL 704 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.