Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Genç Elektronik

1.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1087.50
Arnica Alize 2300 Kb41200 2300 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Etinova

1.152,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1152.80
Arnica Kb41200 Alize 2300 Sac Kurutma Makinesi 2015St6042719675

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1200.00
Arnica Kb 41201 Alize 2300 Saç Kurutma (Beyaz)

Satıcı: EFEFARUKAVM

1.248,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1248.38
Arnica Alize 2300 KB41201 2300 W Saç Kurutma Makinesi beyaz

Satıcı: EfeFarukAvm

1.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1260.00
Arnica Alize 2300 2300 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Etinova

1.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1295.00
Arnica Alize 2300 KB41200 2300 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: Etinova

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1325.00
Arnica Alize 2300 KB41200 2300 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Tetamio

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1325.00
Arnica Kb41200 Alize 2300 Sac Kurutma Makinesi 2015St6042719675

Satıcı: Etinova

1.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1325.00
Arnica Alize 2300 2300 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: kaleteknoloji

1.406,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1406.50
Arnica Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: KOLAY SİPARİŞ

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1450.00
Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: SNL-MARKETT

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1799.00

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2300 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

Arnica Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.