Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Arzum AR5169 Revolution Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Arzum AR5169 Revolution Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi 1600W, BLDC Motoru, Platin Gri

Satıcı: FırsatKurdu

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 4759
Arzum Ar5169 Revolution Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, Platin Gri

Satıcı: FIRSATKURDU

4.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4685.00
Revolution Profesyonel Saç Kurutma Makinesi - Platin Gri - Ar5169

Satıcı: Cazip Alışveriş

4.697,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4697.10
Arzum AR5169 Revolution Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi 1600W, BLDC Motoru, Platin Gri

Satıcı: Arzum

4.827,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 4827.66
Arzum AR5169 Revolution Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, Platin Gri

Satıcı: FırsatKurdu

5.279,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5279.12
ARZUM 5169-17 REVOLUTION PROFESYONEL SAC KURUTMA MAKINESI GRI

Satıcı: FırsatKurdu

5.528,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 5528.04
Arzum Revolution Profesyonel Saç Kurutma Makinesi - Platin Gri - AR5169 5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 5599.00
Arzum AR5169 Revolution Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi 1600W, BLDC Motoru, Platin Gri

Satıcı: Cazip Alışveriş

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6399.00
ARZUM 5169-17 REVOLUTION PROFESYONEL SAC KURUTMA MAKINESI GRI

Satıcı: Teknolojik Center

6.506,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 6506.55

Arzum AR5169 Revolution Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR5169 Revolution Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1600 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler BLDC Motor Çıkarılabilir Filtre Hafıza Özelliği Led Gösterge Manyetik Başlık

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri Metalik Gri
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Ağırlık 470 gr
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Arzum AR5169 Revolution Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.