Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Arzum Linda Saç Kurutma Makinesi 2 Hız Ayarı, Soğuk Hava ve Difüzör, 2000W, Siyah

Satıcı: hesaplimagaza

884,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 884.70
Arzum Ar569 Siyah Linda 2000 Watt Saç Kurutma Makinesı

Satıcı: BAKSERLTD

1.022,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1022.07
Arzum Ar569 Siyah Linda 2000 Watt Saç Kurutma Makinesı

Satıcı: MEGAMALL

1.103,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 1103.04
Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi 2 Hız Ayarı, Soğuk Hava ve Difüzör, 2000W, Siyah siyah

Satıcı: hesaplimagaza

1.164,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1164.90
Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi 2 Hız Ayarı, Soğuk Hava ve Difüzör, 2000W, Siyah siyah

Satıcı: teknoevde

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1169.10
Arzum Ar569 Linda 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hesaplı Ürünler

1.178,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1178.80
Arzum Ar569 Linda 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TEKNOEVDE

1.217,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1217.10
Arzum Linda 2000 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TeknoEvde

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1234.05
Arzum Linda 2000 W AC Motor Sıcak ve Soğuk Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: YeniseY

1.239,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1239.30
Arzum Linda Saç Kurutma Makinesi 2 Hız Ayarı, Soğuk Hava ve Difüzör, 2000W, Siyah

Satıcı: YeniseY

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1299.00

Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler DC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Arzum AR569 Linda Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.