Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Astra Turbo 8818 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Astra 8818 Turbo Profesyonel Kırmızı 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.186,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1186.55
Astra 8818 Turbo Profesyonel Turkuaz 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

1.186,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1186.55
Astra 8818 Turbo Profesyonel 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

1.391,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1391.10
Astra 8818 Turbo Profesyonel 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

1.391,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1391.10
Astra 8818 Professional 2400 W Saç Kurutma Ve Fön Makinesi siyah

Satıcı: AVMsepetimiz

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1395.00
Astra 8818 Professional 2400 W Saç Kurutma Ve Fön Makinesi siyah

Satıcı: kozmiksepet

1.417,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1417.50
Astra 8818 Turbo Profesyonel Kırmızı 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.597,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1597.06
Astra 8818 Turbo Profesyonel Turkuaz 2400 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

1.597,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1597.06
Turbo 8818 Saç Kurutma Ve Fön Makinası (TURKUAZ)

Satıcı: Deveyükü toptan

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 1609
Astra Turbo Profesyonel Fön Makinesi, 2400 Watt, 3 Isı Ayarı, 2 Hız Ayarı, Difüzör Aparatı, Siyah

Satıcı: OTTOKOZMO

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1700
Astra 8818 Turbo Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, 2400 W, 2 Hız 3 Isı Ayarı, Siyah

Satıcı: OTTOKOZMO

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1700

Astra Turbo 8818 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Astra Turbo 8818 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Kırmızı Mor Pembe Siyah Turkuaz
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Astra Turbo 8818 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.