Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

BaByliss 5911E Black Onyx Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Babyliss 5911E Black Onyx 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: FIRSATKURDU

2.079,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2079.30
BABYLİSS Black Onyx 2000W 3 Isı Ayarlı İtalyan HTDC Motor Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 5911E

Satıcı: teknoloji burada

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2149.00
Babyliss Saç Kurutma Makinesi Onyx 2000W İtalyan HTDC Motor, Yoğunlaştırıcı Başlık, 3 Kademeli Isı Ayarı, 5911E

Satıcı: FırsatKurdu

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 2309
Babyliss 5911E Black Onyx 2000 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Firsat Kurdu

2.405,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 2415.28
Babylıss 5911e Dc Dryer 200w Black Onyx Sac Kurutma Makınesı siyah

Satıcı: FırsatKurdu

2.465,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2465.10
BABYLİSS Black Onyx 2000W 3 Isı Ayarlı İtalyan HTDC Motor Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 5911E

Satıcı: Babyliss

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2499.00
BaByliss Saç Kurutma Makinesi Onyx 2000W İtalyan HTDC Motor, Yoğunlaştırıcı Başlık, 3 Kademeli Isı Ayarı, 5911E

Satıcı: BAKSERLTD

2.556,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2556.57
Babyliss Saç Kurutma Makinesi Onyx 2000W İtalyan Htdc Motor, Yoğunlaştırıcı Başlık, 3 Kademeli Isı Ayarı, 5911E

Satıcı: Hakman

2.870,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2870.10
BaByliss Saç Kurutma Makinesi Onyx 2000W İtalyan HTDC Motor, Yoğunlaştırıcı Başlık, 3 Kademeli Isı Ayarı, 5911E

Satıcı: Hakman

2.870,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2870.13
Babylıss 5911e Dc Dryer 200w Black Onyx Sac Kurutma Makınesı siyah

Satıcı: babyliss

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3299.00
BaByliss Saç Kurutma Makinesi Onyx 2000W İtalyan HTDC Motor, Yoğunlaştırıcı Başlık, 3 Kademeli Isı Ayarı, 5911E

Satıcı: hakman

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 3299.00

BaByliss 5911E Black Onyx Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

BaByliss 5911E Black Onyx Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre DC Motor

TASARIM

• Renk Seçenekleri Lacivert
• Kablo Uzunluğu 220 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

BaByliss 5911E Black Onyx Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.