Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

BaByliss Power Pro 6704E Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Babyliss Ac Speed Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi, 6704E

Satıcı: Amazon.com.tr

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 2109
Babyliss 6704E 2000W Speed Pro Saç Kurutma Makinesi Siyah 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2099.00
BABYLİSS Power Pro 2000W İtalyan Motor 2 Hız 3 Isı Ayarlı Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 6704E

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2099.00
Babyliss 6704E Power Pro 2000 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Teknosa

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 2099.00
Babyliss 6704E Power Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi

5 yorum

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 2099.00
Babyliss 6704E Ac Power Pro 2000 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 2100.00
Babyliss 6704E Power Pro 2000 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 2100.00
Babyliss 6704e Speed Pro 2000w Saç Kurutma Makinesi 2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2109
BABYLİSS Power Pro 2000W İtalyan Motor 2 Hız 3 Isı Ayarlı Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 6704E

Satıcı: MediaMarkt

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2400.00
Babyliss 6704E Power Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hakman

2.435,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2435.10
Babyliss 6704E Power Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hakman

2.435,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 2435.13
Babyliss 6704E Ac Power Pro 2000 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: prolet

2.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 2519.10
Babyliss 6704e Power Pro 2000w Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ZEYBILISIM

2.719,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 2719.20
Babyliss 6704E Power Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Prolet

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 2799.00
6704E Power Pro Siyah Saç Kurutma Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 2809
Babyliss 6704E Power Pro Siyah Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ANTREPO

3.123,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 3123.30

BaByliss Power Pro 6704E Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

BaByliss Power Pro 6704E Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Yok
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Aşırı Isınma Emniyeti

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Kablo Uzunluğu 280 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

BaByliss Power Pro 6704E Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

BaByliss Power Pro 6704E Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.