Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

BaByliss Power Pro 6704WE Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Babyliss 6704We Ac Speed Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: AhideNal

2.001,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 2001.00
Babyliss 6704We Speed Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hakman

2.435,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2435.10
Babyliss 6704We Ac Speed Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Hakman

2.435,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2435.13
BABYLİSS Power Pro 2000W İtalyan Motor 2 Hız 3 Isı Ayarlı Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 6704WE

Satıcı: Ahidenal

2.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2445.00
Babyliss 6704WE Speed Pro 2000 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Ahidenal

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 2449.02
Babyliss Ac Power Pro 2000 W Saç Kurutma Makinesi, 6704We

Satıcı: TAŞARAVM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2509
BABYLİSS Power Pro 2000W İtalyan Motor 2 Hız 3 Isı Ayarlı Yoğunlaştırıcı Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 6704WE

Satıcı: Babyliss

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2499.00
Babyliss 6704WE Ac Speed Pro 2000W Saç Kurutma Makinesi 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 2499.00
Babyliss 6704e Power Pro 2000w Saç Kurutma Makinesi 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2509
Babyliss 6704WE Speed Pro 2000 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: hakman

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2799.00
6704WE Speed Pro Beyaz Saç Kurutma Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2809
Babyliss 6704We Speed Pro Beyaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ANTREPO

3.819,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3819.30

BaByliss Power Pro 6704WE Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

BaByliss Power Pro 6704WE Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Profesyonel AC Motor Çıkarılabilir Arka Panel

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 400 gr
• Genişlik 24 mm
• Yükseklik 24 mm
• Derinlik 9 mm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

BaByliss Power Pro 6704WE Saç Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Saç Kurutma Makineleri

BaByliss Power Pro 6704WE Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.