Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

BaByliss Smooth Pro 2100 6709DE Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Babyliss 6709De Smooth Pro 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Teknout

2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2059.00
BaByliss Saç Kurutma Makinesi Smooth Pro, 2100W İtalyan AC Motor, Difüzör ve Yoğunlaştırıcı Başlık, 6709DE

Satıcı: Amazon.com.tr

2.774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 2784
Babyliss 6709De Smooth Pro 2100W Saç Kurutma Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2799.00
Babyliss 6709DE Smooth Pro 2100 Saç Kurutma Makinesi

3 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 2799.00
BABYLİSS Smooth Pro 2100W İtalyan AC Motor Yoğunlaştırıcı ve Difüzör Başlıklı Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2800.00
Babyliss 6709DE Smooth Pro 2100 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2800.00
Babyliss 6709DE Smooth Pro 2100 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 2800.00
BABYLİSS Smooth Pro 2100W İtalyan AC Motor Yoğunlaştırıcı ve Difüzör Başlıklı Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Babyliss

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2999.00
Babyliss 6709e Smooth Pro 2100 Şaç Kurutma Makinesi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2999.00
Babyliss 6709De Smooth Pro 2100W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hakman

3.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3044.10
BaByliss 6709DE Smooth Pro 2100 Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Hakman

3.044,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 3044.13
Babyliss 6709DE Smooth Pro 2100 W Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: prolet

3.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3149.10
Babyliss 6709DE Smooth Pro 2100 W AC Motor Sıcak Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: hakman

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 3499.00
BaByliss 6709DE Smooth Pro 2100 Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Prolet

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 3499.00
6709DE Smooth Pro Saç Kurutma Makinesi 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3499.00
Babyliss St394E Smooth Pro 235 Saç Düzleştirici 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

16 4999.00
Babyliss St394e Smooth Pro 235 Saç Düzleştirici 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 4999.00
ST394E Smooth Pro 235 Saç Düzleştirici 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 6009

BaByliss Smooth Pro 2100 6709DE Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

BaByliss Smooth Pro 2100 6709DE Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Aşırı Isınma Emniyeti

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

BaByliss Smooth Pro 2100 6709DE Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.