Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800W

Satıcı: CRATOS İLETİŞİM

1.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1619
Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800W

Satıcı: Pandora Ticaret

1.727,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1727.04
Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800W

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 2499.00
Braun Brhd150E Hd1.5 Saç Kurutma Makinesi 1 Başlıklı 1800W Siyah

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2499.00
Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800W

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 2499.00
BRHD150E HD1.5 1 Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 1800W 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2509
Braun Hd150E Hd1.5 1800W Saç Kurutma Makinesi Siyah 2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2979.00
Braun HD150E 1800W Saç Kurutma Makinesi

4 yorum

2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 2979.00
Braun Brhd150e Hd1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800w siyah

Satıcı: mediamarkt

2.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 2980.00
Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800W

Satıcı: MEDIAMARKT

2.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2980.00
Braun Brhd150e Hd1.5 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 1800w siyah

Satıcı: teknosa

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 3299.00
Braun Brhd150e Hd1.5 1 Başlıklı 1800w Saç Kurutma Makinesi 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3299.00
Braun Brhd150e Hd1.5 1 Başlıklı Saç Kurutma Makinesi 1800W

Satıcı: ANTREPO

4.776,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 4776.30

Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 1800 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Arka Panel

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 180 cm
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Braun BRHD150E HD1.5 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.