Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Amazon.com.tr

3.126,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3136
Braun Brhd210e Hd2.1 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Teknout

3.305,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3305.10
Braun Brhd210e Hd2.1 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: TEKNOEVDE

3.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3479.10
Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Braun Shop

3.606,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3616.53
Braun Brhd210e Hd2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100w

Satıcı: Braun Shop

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3699.00
Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Braun Shop

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3699.00
Braun Brhd210E Hd2.1 Saç Kurutma Makinesi 1 Başlıklı 2100W Beyaz

Satıcı: Braun Shop

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3699.00
Braun Brhd210E Hd2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Braun Shop

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 3699.00
BRHD210E HD2.1 1 Başlıklı 2100W Beyaz Saç Kurutma Makinesi 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3699.00
Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: TeknoEvde

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 3799.05
Braun Brhd210E Hd2.1 Saç Kurutma Makinesi, 1 Başlıklı, 2100W

Satıcı: TeknoEvde

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 3999.00
Braun BRHD210E HD2.1 1 Başlıklı 2100W Beyaz Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: ANTREPO

5.341,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5341.28

Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• Diğer Özellikler Dönebilen Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Dar Başlık Var

Braun BRHD210E HD2.1 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.