Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Braun BRHD425E HD4.2 Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Braun BRHD425E HD4.2 IONTEC Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Amazon.com.tr

4.399,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4409.56
Braun Brhd425E Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Pandora Ticaret

4.355,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 4355.12
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100w

Satıcı: COCİNERO

4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4690.00
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100w siyah

Satıcı: BraunShop

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 4749.05
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: idealshopp

4.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4785.00
Braun Brhd425E Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: idealshoping

4.894,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 4894.99
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100w

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4899.00
Braun Brhd425e Hd4.2 2100 W Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: teknosa

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 4899.00
Braun BRHD425E HD4.2 IONTEC Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Teknosa

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 4899.00
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec 2 Başlıklı 2100w Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi 4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4899.00
Braun BRHD425E HD4.2 IONTEC Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: Braun Shop

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 4999.00
Braun Brhd425E Hd4.2 Iontec 2 Başlıklı 2100 W Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi Siyah

Satıcı: Braun Shop

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4999.00
BRHD425E HD4.2 IONTEC Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4999.00
Braun Brhd425e Hd4.2 Iontec Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: TAŞARAVM

6.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 6525.00
Braun BRHD425E HD4.2 IONTEC Difüzörlü Saç Kurutma Makinesi, 2 Başlıklı, 2100W

Satıcı: ANTREPO

7.570,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7570.53

Braun BRHD425E HD4.2 Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun BRHD425E HD4.2 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Arka Panel Dönebilen Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Var
• Dar Başlık Var

Braun BRHD425E HD4.2 Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.