Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Dreame Türkiye

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3429.02
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi Gray

Satıcı: Dreame Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3499.00
Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Pembe, Hızlı Saç Kurutma, Hafif TasarIM

Satıcı: Dreame Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3499.00
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi pembe

Satıcı: dreameturkiye | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3499.00
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi gri

Satıcı: dreameturkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3499.00
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Dreame Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 3499.00
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Dreame Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 3499.00
Dreame Hair Gleam - Pink

Satıcı: DREAME TÜRKİYE

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 3499.00
Dreame Hair Gleam Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Dreame Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3499.00
Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Pembe, Hızlı Saç Kurutma, Hafif Tasarım

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

6.916,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 6916.50

Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri Mavi Pembe Sarı
• Ağırlık 330 gr
• Asma Kancası Yok

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Yok

Dreame Gleam Saç Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.